Revon Energy

Dzierżawa grunu – zostań inwestorem

Jesteś właścicielem działki i chcesz wydzierżawić grunt pod farmę fotowoltaiczną? Zostań indywidualnym inwestorem i zainwestuj w farmę PV na swoim gruncie, stając się częścią branży przyszłości.

Jako indywidualny inwestor zyskasz dochody z wyprodukowanej energii elektrycznej. Razem z nami rozwijaj odnawialne źródła energii i twórz lepszą przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich. Zobacz jakie to proste!

dzierżawa gruntu pod pv

Podpisanie umowy z REVON Energy

Zawarcie umowy, określającej warunki współpracy procesu projektowego.

Decyzja o warunkach zabudowy

Opracujemy kompletny wniosek o warunki zabudowy wraz z niezbędnymi załącznikami. Złożymy go do Gminy w Twoim imieniu i będziemy Cię reprezentować w trakcie procedury administracyjnej.

Wniosek o warunki energetyczne

Przygotujemy wniosek o warunki energetyczne wraz ze wszystkimi załącznikami oraz złożymy go do OSD w Twoim imieniu. W tym momencie będziesz zobligowany do wpłaty zaliczki na poczet warunków energetycznych do OSD.

Inwestycja w farmy fotowoltaiczne

Zaliczka

Takiej kwoty potrzebujesz na wpłatę zaliczki do OSD* dla projektu 1 MW.
Jeśli nie otrzymasz warunków energetycznych, Twoja zaliczka zostanie Ci w pełni zwrócona.

Twoje ryzyko

To koszt opracowania warunków zabudowy oraz warunków energetycznych. Koszt ten rozliczany jest etapowo.

Wartość projektu

Po otrzymaniu warunków energetycznych będziesz mógł sprzedać projekt nawet za 100 000€ lub kontynuować jego rozwój. Wesprzemy Cię w procesie sprzedaży projektu lub w dalszym rozwoju projektu.

*OSD – Operator Systemu Dystrybucyjnego np. ENEA, TAURON, PGE

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, to skontaktuj się z nami. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy chętnie pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Nie czekaj i dowiedz się już dziś jak możesz zostać inwestorem!