Revon Energy

O nas

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w projekcie związanym z OZE lub w elektromobilności? REVON Energy będzie optymalnym wyborem – nasze bogate doświadczenia zapewniają kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Szeroki zakres usług, dostęp do zespołu ekspertów i kilkunastoletnie doświadczenie pozwoli zrealizować nawet najtrudniejszy projekt.

REVON Energy – pasja i doświadczenie

REVON Energy to przede wszystkim ludzie – podchodzący z pasją i zaangażowaniem do wszelkich projektów z branży energetycznej. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom rynku i zajmować się kompleksową obsługą inwestycji energetycznych, takich jak farmy fotowoltaiczne czy projektów z obszaru elektromobilności.

Wyróżnia nas kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z branży energetycznej. Jako generalny wykonawca zajmujemy się budową farm fotowoltaicznych oraz dachowych instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kW, a także budową stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo na każdym etapie projektu oraz wsparcie doświadczonych ekspertów. Niezależnie od obszaru współpracy zapewniamy indywidualne, profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie podczas całego procesu inwestycyjnego.

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w projektach OZE? REVON Energy będzie optymalnym wyborem – zapewniamy pełną obsługę zarówno w kwestiach technicznych, jak i administracyjnych. Uzyskujemy niezbędne decyzję, pozwolenia, przygotowujemy projekty, dostarczamy komponenty PV oraz zajmujemy się ich montażem, ponadto uruchamiamy instalacje i zapewniamy ich monitoring.

Dlaczego warto nas wybrać?

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w projekcie związanym z OZE? REVON Energy będzie optymalnym wyborem – zapewniamy pełną obsługę zarówno w kwestiach technicznych, jak i administracyjnych. Uzyskujemy niezbędne pozwolenia, przygotowujemy projekty, dostarczamy komponenty PV oraz zajmujemy się ich montażem, a także uruchamiamy instalacje i zapewniamy ich monitoring.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projektowanie

Wykonawstwo PV

Elektromobilność

Szkolenia

U

Ocena projektów

Consulting

Sprzedaż komponentów PV

Magazyny energii

Dane kontaktowe

biuro@revon.pl

Obserwuj nas na LinkedIn

Napisz do nas

Zgoda-RODO

Dane spółki

 

REVON Energy Sp. z o. o.
ul. Bracka 28
40-858 Katowice

KRS: 0000912970
NIP: 6342999642
REGON: 389495129