Revon Energy

Ocena projektów inwestycyjnych

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie w zakresie inwestycji w farmy fotowoltaiczne. Analizujemy i audytujemy gotowe projekty inwestycyjny oraz wspieramy cały proces zakupowy.

W oparciu o nasze doświadczenie wspieramy inwestorów w trakcie akwizycji gotowych projektów w farmy fotowoltaiczne. Wspieramy w całym procesie zakupowym, analizujemy projekty, wskazujemy ryzyka i szanse, weryfikujemy aspekty techniczne w ramach badań due diligence.

Weryfikacja

Weryfikacja stanu projektu

Pierwszym etapem naszych działań jest weryfikacja stanu projektu – zarówno pod kątem technicznym, jak i prawnym. Obecnie na rynku znaleźć można wiele projektów RTB (ready to build) w różnym stanie – dlatego ich dokładna weryfikacja jest tak ważna!

Weryfikujemy stan projektowych i prawny „gotowych” projektów inwestycyjnych do sprzedaży. Dziś na rynku PV pojawia się wiele projektów tak zwanych RTB „ready to build” choć ich jakość pozostawia wiele do życzenia to staramy się pomóc naszych Inwestorom przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Weryfikujemy przekazaną dokumentacje dla farmy fotowoltaicznej (decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, warunki energetyczne, projekt budowlany, inne udostępnione)

Audyt

Audyt projektu PV

Wykonujemy kompleksowy audyt projektu – weryfikujemy umowy dzierżawy, przekazaną dokumentacje dla farmy fotowoltaicznej (decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, warunki energetyczne, projekt budowlany, inne udostępnione) Wskazujemy zakres koniecznych prac po stronie inwestora, istotne braki w projekcie oraz przedstawiamy wstępny harmonogramy prac.

Wsparcie zakupu

Pomoc w podjęciu decyzji inwestycyjnych

Dzięki szerokiemu zakresowi analiz projektów fotowoltaicznych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie opłacalności inwestycji oraz związanego z nią ryzyk i szans.

Kompleksowa ocena projektów fotowoltaicznych

Dbamy o każdy szczegół – zlecając nam ocenę projektu fotowoltaicznego otrzymasz kompleksowe rekomendacje, które pomogą Ci uniknąć błędów inwestycyjnych.